Веб-сайти філологівВчителі філологи рекомендують

Українська мова та література, світова література
1. http://www.uroki.net/docukr.htm
для вчителів української мови
2. http://ukrmetod.at.ua/
Сайт вчителів української мови та літератури, cвітової літератури
3. http://ridnamova.ck.ua
Вчителю української мови та літератури
4. http://mova.kreschatic.kiev.ua/
Уроки державної мови: правопис, переклад, граматика.
5. http://www.library.kherson.ua/young/tavrica/taurica_lks.htm
серія біобібліографічних матерілів "Літературнo-краєзнавчі студії": Б.Грінченко, Дніпрова Чайка, М.Василенко та інш.
6. ukrlitera.ru
Художня українська література, матеріали для школи: розробки уроків, календарно-тематичне планування.
7. http://skripnikmarina.ucoz.ua/ - сайт новий, цікавий. Тут є online тести з української мови та літератури, де учні можуть перевірити свої знання й отримати оцінки; довідники, кросворди, розробки уроків, презентації, аудіо- та відеоматеріали з української літератури тощо.
8. http://ukrainskamova.at.ua/ Офіційний сайт української мови. повна збірка правил української мови, та ще багато цікавої інформаціїї.
Зокрема - ділова мова, мова для початківців, відео уроки, презентації та книжки українською.
9. https://sites.google.com/site/slovesniksevastopola/home - сайт вчителів української мови м.Севастополя.
http://eureka.ucoz.ua/ - багато цікавого матеріалу з літератури.
10. http://tsybulyanskabigmirnet.blogspot.com/
Блог "Еверест філології" (українська мова та література) для вчителів, учнів та їх батьків.
11. http://school.xvatit.com
Гіпермаркет знань — це повна матриця всіх уроків і тестів. Тепер вся школа в одному місці. Окрім того, кожен може додавати свої вставки за ангалогією до Вікіпедії. Завдяки цьому кожен урок стає повнішим та сучаснішим.
Тут все як у великому магазині самообслуговування, за одним виключенням: платити ні за що не потрібно. Натискайте на потрібний вам урок або тему і не забудьте про багаточисельні опції, в яких є кольорові презентації уроку, ілюстрації, домашні завдання і багато всього іншого, тобто — «повний фарш» уроку.
12. http://golovina-helen.ucoz.ru/
персональний сайт учителя-мовника
13. http://testzno.com.ua/
Протестуй свої знання. На сайті можна перевірити свої сили в написанні тестів ЗНО з різних предметів, у т.ч. з української мови та літератури. Тестування проводиться анонімно без попередньої реєстрації. Інформація про тестування учасника є конфіденційною.
14. http://ukrtvory.ru/
Українські твори з літератури. Твори учнівські (5-12 клас),не всі досконалі, проте на головній сторінці та в розділі "Робота над творами" гарний матеріал для підготовки учнів до написання творів.
15. http://ukrmova.dn.ua/index.html
сайт Сороки Г.П. Охайний, чітко викладено матеріали. На жаль, не завантажується схема аналізу епічного твору.
16. http://ippo.org.ua/index.php?option=com_content&task=blogcategory&id=59&Itemid=61
Сайт інституту післядипломної педагогічної освіти Київського університету ім. Б.Грінченка. Корисні матеріали для учителів мови й літератури, у т.ч. для підготовки до атестації.
Дивіться інформацію зліва (щоб перейти до укр. літ. тощо)
17. http://www.ukrtvory.com.ua/index.html
"Бібліотека школяра".
Скопіювала анонс розділів:
"Українська мова" - велика колекція учнівських творів з мови.
"Українська література" - колекція шкільних творів з української літератури. На сайті максимально підібрані твори з літератури, які допоможуть Вам в стислі строки написати чудові роботи та отримати вищий бал. Всі твори викладені відповідно до шкільної програми учнів українських шкіл.
18. http://www.glazova.org.ua/
Для вчителів української мови. Сайт веде Олександра Глазова. Цим все сказано.
19. http://pysar.net/vidu.php
Українська поезія. За алфавітом. Твори поетів також за алфавітом - зручно шукати. Є корисні посилання.
20. http://www.parta.com.ua/ukr/
Подобається цей сайт. Усе організовано згідно зі шкільною програмою. Внизу головної сторінки знайдете дрібні посилання, серед них "Шкільна програма". Далі самі зорієнтуєтеся.
Є перелік всіх тем уроків літератури (у т.ч. світової) за класами (7-11), а також додаткові матеріали,реферати, твори, перекази, матеріали ЗНО, біографії, тексти для додаткового (самостійного, позакласного) читання та ін.
21. http://www.ukrlitzno.com.ua/
9-11 класи. Українська література - готуємося до іспитів (ЗНО).Тут зібрано матеріал з теорії літератури, розповідається про життя та творчість письменників, короткий (а не скорочений!) зміст творів та питання для самоконтролю.http://www.ukrlitzno.com.ua/mapa-sajtu/ - це мапа сайту.
22. http://medievist.org.ua/ - інформація про українську латиномовну літературу. Статті з методики викладання української літератури.
23. http://nbilokura.blogspot.com/ - блог "Мовний світ" вчителя української мови та літератури
24. На Гіпермаркеті знань є розділ з уроками та навчальними матеріалами по зарубіжній літературі:
http://school.xvatit.com/index.php?title=%D0%97%D0%B0%D1%80%D1%83%D0%B1%... Тут учителі та учні знайдуть домашні завдання, тексти підручників, методичні розробки уроків, тести та багато іншого із зарубіжної (світової) літератури.
25. http://svitliteraturu.ucoz.ua/ Сайт вчителя світової літератури Мукачівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 20, викладача МГПК МДУ - Химинець Адріани Арпадівни. На сайті можна знайти матеріали для підготовки і проведення уроків із світової літератури: методичні рекомендації; конспекти уроків; опорні схеми-конспекти; презентації; матеріали на допомогу учням та вчителям, відео до уроків та позакласних заходів
26. http://hmelena.ucoz.ru
Сайт вчителя світової літератури Хмельницької Олени Леонідівни. Розробки уроків, сценарії свят, презентації, дитячі роботи - переможці обласних та Всеукраїнських конкурсів, виступи та багато іншої корисної та цікавої інформації. . Запрошую до співпраці!
27. http://fedorovna.ucoz.ru/
Сайт буде корисним для учителів світової літератури та російської мови. На сайті розміщено розробки уроків, мультимедійні матеріали, цікава інформація з різних тем для учителів, учнів, батьків.
28. Сайт вчителя історії та світової літератури Кодоли Валентини Іванівни. Сайт новий, але дуже активно наповнюється матеріалами автором сайту.
http://valyakodola.ucoz.ru . Оновлення цього сайту зручно проглянути в Збиральнику освітніх публікацій:http://metodportal.info/aggregator/sources/39
29. http://www.ukrlit.vn.ua/zaruba/author/index.html Містить дуже багато матеріалів з української та зарубіжної літератури.
30. http://www.parta.com.ua/ukr/school_program/
Представлені матеріали з 7 по 11 клас до предметів Зарубіжна література, Історія України, Українська література.
Усе організовано згідно зі шкільною програмою.
Є перелік всіх тем уроків за класами (7-11), а також додаткові матеріали, реферати, твори, перекази, матеріали ЗНО, біографії, тексти для додаткового (самостійного, позакласного) читання та ін.

Немає коментарів:

Дописати коментар